Bezpečná platba na internetu

Jaké jsou možnosti platby ?

Nejčastěji využívám platbu pomocí převodu na účet, při osobním vyzvednutí či dobírkou. Ale nejedná se o žádné dogma, klidně mi napište a domluvíme se. Vždy je rovněž možná výměna tj. pokud máte nějaký sběratelský materiál, zkusme se domluvit a nabídněte mi jej prosím protihodnotou. Nejsem obchodník ale především sběratel, ze svých přebytků se tak snažím uvolnit prostředky na rozvíjení vlastní sbírky což je především sbírka mincí antických a českého středověku, ale nabídnout mi můžete prakticky vše z oborů numismatiky, notafilie či filatelie. 

Proč není možná platba kartou ?

Na platbě kartou pracuji, rád bych ji přidal, ale neznám platební bránu, která by nevyžadovala velké provize. Vzhledem k tomu, že nejsem obchodník a nabízím své přebytky tak levně, jak jen to jde, nemám prostor pro placení procent prostředníkům. Proto prosím vydržte, pokud bude možné platby kartou přidat bez provizí určitě je rád zprovozním. Jinak věřím, že raději platby kartou oželíte v zájmu co nejlepších cen. Pokud byste znali nějakou platební bránu bez či jen s nízkou provizí, určitě mi o ní napište - děkuji.

Osobní převzetí a platba v hotovosti 

Nechci sebe, ale především Vás vystavovat zbytečnému riziku. Jsem si vědom, že pro spoustu lidí se u pětimístných či šestimístných částek za sběratelské předměty jedná o skutečně velké hodnoty, které je v každé době nebezpečné už jen převážet. Proto prosím respektujte maximální hodnotu pro platbu v hotovosti, kterou je prostě jen rozumná částka. Nejde o žádné dogma, nebudu tedy stanovovat přesnou částku, protože i ta se u každého může lišit a jinak bude to, co je již příliš, cítit např. důchodce a jinak člověk, který je na přepravování větších částek zvyklý. Proto prosím o rozumný přístup a skutečně nepřevážejme a nepředávejme si např. šestimístné částky v hotovosti. Pokud pro takové předání máte dobrý důvod samozřejmě se domluvíme. V každém případě se nemusíte platby u mě obávat a pro každý případ je zde i možnost dobírky, kdy mi stačí zaslat poštovné předem a platbu uhradíte na poště při převzetí zásilky. 

Bezpečí mé i Vaše je tak u mě vždy na prvním místě.